חברת השמה בחיפה, משרות חמות בחיפה, עבודה חדשה בחיפה, ראיון עבודה בחיפה, כוח אדם, גיוס עובדים, חברת השמה בצפון, תעסוקה, מפעלים, עבודה

איך מתחילים עבודה חדשה בימי הקורונה?

נשארתם ללא עבודה בגלל משבר הקורונה?
אתם לא לבד • גם בימים אלה, יש חברות במשק, כמו איביי, שטראוס ושופרסל, שמחפשות עובדים חדשים • פרויקט מיוחד

בתקופה קשה זו, מפעלים ובתי עסק חיוניים וחברות עם מוצרים מבוקשים עדיין פועלים. מדובר בעיקר ברשתות המזון, ביצרניות המזון ובחברות המשלוחים. עם זאת, יש גם דרישה לעובדים ולעובדות בתחום ההיי־טק, בקטיף פירות, ואף דרישה לתפקיד אחד בתחום התיירות.בתחום המשלוחים במסעדות, למשל, לחברת וולט יש יותר מ־2,000 שליחים. החברה מגייסת שליחים, ואת המשרות החדשות מאיישים, בין השאר, אנשים אשר איבדו את מקום עבודתם המרכזי בשל המצב. בד בבד, נוספו עשרות מסעדות לשירות ובוולט מדווחים כי הם ממשיכים לקבל פניות רבות בבקשה להצטרף ליישומון. השבוע, לאור העלייה במספר השליחים וההבנה כי הגיוס עתיד להמשיך, החליטו בהנהלת החברה על תוכנית סיוע פיננסית אשר תספק מענה לשליחים העצמאיים שעובדים עם וולט. השליחים של החברה אינם מחויבים לבצע משלוחים. התוכנית החדשה תעודד שליחים לקיים את חובת הבידוד בכך שתאפשר הכנסה גם לשליחים שלא יוכלו לעבוד לאור המצב. ניתן להגיש בקשה באתר החברה

המשבר שיצר נגיף הקורונה בעולם הוביל לפיטורים רבים וכואבים במשק, עם מאות אלפי עובדים ועובדות שנמצאים בחל׳׳ת.

בתקופה קשה זו, מפעלים ובתי עסק חיוניים וחברות עם מוצרים מבוקשים עדיין פועלים. מדובר בעיקר ברשתות המזון, ביצרניות המזון ובחברות המשלוחים. עם זאת, יש גם דרישה לעובדים ולעובדות בתחום ההיי־טק, בקטיף פירות, ואף דרישה לתפקיד אחד בתחום התיירות. בתחום המשלוחים במסעדות, למשל, לחברת וולט יש יותר מ־2,000 שליחים. החברה מגייסת שליחים, ואת המשרות החדשות מאיישים, בין השאר, אנשים אשר איבדו את מקום עבודתם המרכזי בשל המצב. בד בבד, נוספו עשרות מסעדות לשירות ובוולט מדווחים כי הם ממשיכים לקבל פניות רבות בבקשה להצטרף ליישומון. השבוע, לאור העלייה במספר השליחים וההבנה כי הגיוס עתיד להמשיך, החליטו בהנהלת החברה על תוכנית סיוע פיננסית אשר תספק מענה לשליחים העצמאיים שעובדים עם וולט. השליחים של החברה אינם מחויבים לבצע משלוחים. התוכנית החדשה תעודד שליחים לקיים את חובת הבידוד בכך שתאפשר הכנסה גם לשליחים שלא יוכלו לעבוד לאור המצב. ניתן להגיש בקשה באתר החברה

קראו עוד במאיה ג׳וב:
10 טיפים לראיון עבודה בוידיאו בתקופת הקורונה

גם חברת תן ביס מציעה לקלוט מאות ממפוטרי משבר הקורונה. “בצל המשבר, יותר מ־70% מהמסעדות מספקות ארוחות באמצעות משלוחים של תן ביס”, סיפרה מנכ”ל החברה, נורית שקד, שהוסיפה: “אנחנו רואים גידול של 60% במשלוחים לעומת התקופה המקבילה בשנה שעברה”. ניתן להירשם לעבודה דרך האתר

יצרניות המזון

• תנובה מגייסת כ־150 עובדים בתפקידים הבאים: מחלקי תוצרת בעלי רישיון נהיגה מעל 15 טון, עובדי מחסנים לליקוט סחורה, עובדי ייצור, מפעילי מכונה, אנשי אחזקה, מהנדסים בתחום האחזקה וסדרני סחורה בסופרים.
ניתן לפנות במייל: jobs1@tnuva.co.il
• שטראוס מגייסת סדרנים לסידור מוצרי החברה במדפי רשתות השיוק בפריסה ארצית. עוד מגייסת שטראוס מלקטים לטובת הכנת משטחים להפצה בשוהם וכן עובדי ייצור בכרמיאל ובנצרת במפעל הממתקים והסלטים. להגשת מועמדות: 

gius@strauss-group.com
• אסם־נסטלה מגייסת עובדים למגוון משרות, בהן: סדרני סחורה ברשתות השיווק ופועלי ייצור במפעלים בכל הארץ.
ליצירת קשר עם מחלקת הגיוס של אסם: 054-6765904

יוניליוור ישראל מתגברת את מערך הסדרנות בחנויות. החברה מגייסת כ־60 עובדים זמניים. ליצירת קשר ניתן לפנות לכתובת המייל: Inbar.cohen@unilever.com
• זוגלובק מגייסת בימים אלה: עובדי ייצור ומבקר איכות מחלקתי לשלומי, מנהלי מכירות לאזור המרכז, ומלקטים, מלגזני היגש ומפעיל מערכת ליקוט ממוחשבת לפתח תקווה.

לשליחת קורות חיים:

adi.knafo@soglowek.co.il
• מיה תעשיות מזון מחפשת בימים אלה עובדים לעשרות משרות חדשות לתפקידים שונים, בהם פועלי ייצור ותפקידי לוגיסטיקה.

לפרטים: tal@maya-foods.com

רשתות מזון

• שופרסל מגייסת כ־250 עובדים חיצוניים למוקד השירות של שופרסל. ניתן ליצור קשר באתר שופרסל או בטלפון: 054-5667090. 
• רשת רמי לוי מגייסת עובדים במגוון התפקידים הקיימים. ניתן לפנות לכל סניף ישירות או לשלוח ווטסאפ לטלפון ראשי של מחלקת משאבי אנוש של החברה: 055-667517

• קבוצת יינות ביתן הכוללת את יינות ביתן,   מגה בעיר ושוק מהדרין, מציעה כ־300 משרות, בהן: מלגזנים היגש, קופאים, סדרנים ומלקטים לאינטרנט. ניתן לשלוח קורות חיים: cvybitan@ybitan.co.il, או בטלפון 1700-550-550 שלוחה 1636.
• לרשת ויקטורי דרושים ל־60 סניפים בפריסה ארצית עובדים למחלקות הליקוט, השירות, הקופה והסדרנים. ניתן להגיש מועמדות במייל: moti.levi@victory1.co.il.
• רשת חצי חינם מגייסת כ־700 עובדים לעבודה בסניפי הרשת ובמרכזי האונליין. הגיוס הוא לכל המחלקות וכולל מלקטים, סדרנים וקופאים. 
 • שירות סופר אונליין Quik מגייס מלקטים ושליחים.
למועמדות ניתן לפנות במספר 079-5599496, או באימייל Avigail@quik.co.il.

משלוחים

• Gett delivery מגייסת אלפי שליחים בעלי רכב או קטנוע. • רשת הפיצריות “פיצה האט” יוצאת בקול קורא ומגייסת מאות עובדים ברחבי הארץ.

שונות

• עזריאלי.קום מגייס נציגי שירות, עובדי מרלו”ג ואנשי פיתוח. לפרטים: inbalh@azrielidigital.com

• ד”ר פישר ממשיכה לגייס עשרות עובדים לכל התפקידים במפעלים בצפון. מדובר בעובדים ובעובדות מכל הגילים לפסי הייצור, למילוי ואריזה, כמו גם עבודות תחזוקה וניקיון. העבודה היא במשמרות גם בשעות היום והלילה. למידע נוסף ושליחת קורות חיים: hr@dr-fischer.com.
• ורביט היא חברת תמלול טכנולוגית, שמשתמשת בבינה מלאכותית בשילוב עם בינה אנושית על מנת לספק פתרון חכם ומהיר לתמלול מקצועי. הטכנולוגיה של ורביט מיושמת אצל יותר מ־150 לקוחות מתחומי האקדמיה והמשפט. לחברה קהילת מתמללים המונה כ־15 אלף מתמללים ביותר מ־30 מדינות. המעבר המסיבי לשימוש בפלטפורמות אונליין במגוון תחומים, הביא לעלייה דרמטית בצורך בתמלול. לכן, בימים אלו מגייסת ורביט אלפי מתמללים. התפקיד דורש מבחן אינטרנטי ולאחר מכן ניתן להתחיל בעבודה באופן מיידי. המתמללים שיעברו את מבחן הקבלה יועסקו כפרילנסרים ויתוגמלו לפי דקת תמלול.
• Xtras היא חברת סטארט־אפ הפועלת בתחום העבודות הזמניות, שיצרה פלטפורמה המקשרת בין עסקים ובין עובדים זמניים ומחפשי עבודה. החברה זיהתה את הפוטנציאל בענף שקורס ודורש הצלה, ענף החקלאות. מדובר במציאת פרנסה מיידית בעבודה זמנית. מדי יום מחברים בחברה כ־40 עובדים לקטיף של כשש שעות עבודה ביום.
• “אלאור” – ארגון הפועל למען שילוב אנשים עם צרכים מיוחדים בחברה, מגייס מדריכים טיפוליים למעון בני ציון בראש העין. העבודה במשרה מלאה או חלקית, במשמרות. מייל למשלוח קו”ח: hr2@elor.org.il
• חברת התרופות והפארמה “כצט” מחפשת עובדים למפעלים בקריית מלאכי, למשרות קבועות של כימאים, פורמולטורים, מהנדסים, ראשי צוותים, מבקרי איכות ועובדי ייצור. לפרטים ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של החברה.

• חברת הבנייה Over־Make מחפשת עובדים מקצועיים בענף השיפוצים לעבודות בנייה במיידי. החברה תשמח לקלוט גם עובדים ללא ניסיון ולהכשירם מתוך רצון לערבות הדדית. המשרה לתקופה לא מוגבלת ולמינימום של חודש ימים.
לפרטים: office@make-over.co.il.
• בחברת קרוז תור המתמחה בטיולי שיט מאורגנים ברחבי העולם מחפשים איש אופרציה מומחה בטיולים גיאוגרפיים וניסיון בעבר מהתחום המדובר. כמו כן, מחפשים בחברה דוברי רוסית שעבדו בחברות תיירות ומגיעים עם ניסיון מוכח בתחום הטיולים המאורגנים לדוברי השפה הרוסית. קורות חיים ניתן לשלוח לכתובת המייל: hr@senior.co.il.
• קופל גרופ מגייסת לשירות חדש בתחום הבריאות מזכירים רפואיים, רפרנטים לשירות, מפתחים ומתכנתים. ניתן לפנות לאלי – 0503103166

היי-טק

• מרכז המחקר והפיתוח של eBay ישראל מתרחב. בימים אלו מגייסת החברה 20 עובדים. בין המקצועות הנדרשים: מפתחי Backend java, וכן מפתחי Full Stack ו־Frontend.
מעבר לתפקידי הפיתוח, יחידת המחקר המבוקשת של החברה מחפשת חוקרים – Applied Researcher, בעלי תואר שני ומעלה במדעי המחשב. כמו כן, מחפשים אנשי אוטומציה מנוסים ואנשי SRE מנוסים.לראשונה בישראל בשל התרחבות המרכז מוצעות משרות פיתוח ב ++C ועיסוק בתחום שנקראTopology Networking. כל הראיונות מתקיימים באמצעות Zoom. קישור למשרות ב־eBay.

• לייטריקס מגיייסת: מפתחי אנדרואיד ומפתחי Web. לייטריקס תשמח לקלוט מפתחים ומפתחות מוכשרים. כאדפטציה למצב החדש, לייטריקס עורכת כעת ראיונות טלפוניים וראיונות בזום.
• מאנדיי (Monday.com) מגייסת מאות עובדים למגוון תפקידים. הראיונות מתקיימים באמצעות כלים טכנולוגיים המאפשרים את התאמת התהליכים לימים אלו. • Forter העוסקת בתחום הונאות הסחר המקוון מגבירה את הגיוס עם עשרות משרות פתוחות, דוגמת אנליסטים ומפתחים. למועמדות

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יצירת קשר

מאיה ג׳וב סניף חיפה

 דבר עכשיו עם מומחה גיוס שיעזור לך לשדרג את הקו׳׳ח וילווה אותך בכל תהליך חיפוש העבודה. מלא את הטופס הבא בצירוף קו"ח שלך.