Maya Job

המרכז להשמה וגיוס עובדים בחיפה

קצת עלינו

בנינו פלטפורמה טכנולוגית שעוזרת לעשרות אלפי אנשים למצוא עבודה מהר מתמיד.
השקנו את המרכז בשנת 2014 עם למעלה מ-20 שנות ניסיון מצטבר בתחום מתן פתרונות גיוס והשבחה של ההון האנושי. עם מטרה אחת בראשנו: לשנות את הדרך שבה אנשים מוצאים עבודה ועסקים מוצאים עובדים באופן פשוט. אנחנו מאמינים בחשיבה יצירתית ממוקדת תוצאות, דרך ראייה רחבה וכוללת, מנהיגות והובלה, ועד לחיבור לאדם ואמונה במימוש הפוטנציאל האישי.
מאז הענקנו שירות תעסוקתי למעל 50,000 מחפשי עבודה בכל הארץ!
כיום אנחנו ניצבים בחזית חברות ההשמה בישראל וממשיכים לצמוח בכל יום!
זאת הסיבה שאנו משקיעים כל יום עבודה קשה בניפוץ מחסומים ופריצת גבולות, יוצרים קשרים חדשים ומייצרים הזדמנויות חדשות.
אנחנו מומחים בחיבורים בין אנשים, גופים ועסקים. מומחים בהרכבת פאזל אנושי הממנף הצלחה אישית ועסקית.

חברת השמה בחיפה, משרות חמות בחיפה, עבודה חדשה בחיפה, ראיון עבודה בחיפה, כוח אדם, גיוס עובדים, חברת השמה בצפון, תעסוקה, מפעלים, עבודה

לא נתפשר לעולם

כחברה מובילה בענף משאבי האנוש בישראל אנו במאיה ג'וב שומרים על זכויות העובד בהתאם לחוק ודואגים לו למארז תנאים סוציאליים מתגמל ומלא בהתאם לחוק שירות התעסוקה בישראל תשי"ט-1959.
מרכז העבודה מאיה ג'וב מאפשר הזדמנות לאלפי אנשים למצוא עבודה חדשה בחינם, ובזמן המהיר ביותר.
צוות מאיה ג'וב מיומן ומתמחה בהשמת בכירים, ועובדים כלליים וכן מעניק לכל מועמד יחס אישי ללא הבדל בין גזע, מין, גיל, שפה, לאום, דת, נטייה מינית, השקפה פוליטית ואידאולוגיה.

#זכויותעובדים #העסקהישירה

השאיפה שלנו לפעול למען שגשוגם ורווחתם של מחפשי עבודה ועסקים משמשת עבורנו בחברת מאיה ג'וב כערך עליון. חשוב לנו לעזור לכולם בסיוע תעסוקתי בעיקר לאוכלוסיות מוחלשות, ולשמור על יתרונם התחרותי בהבטחת הצלחתם העסקית בשוק העבודה בישראל. #חייליםמשוחררים #עוליםחדשים #שילובאוטיסטים #שוויון

חברת השמה בחיפה, משרות חמות בחיפה, עבודה חדשה בחיפה, ראיון עבודה בחיפה, כוח אדם, גיוס עובדים, חברת השמה בצפון, תעסוקה, מפעלים, עבודה

החזון שלנו

הדבר החשוב לנו ביותר בחיים האישיים והמקצועיים זה אנשים, זה מתחיל מהעובדים וממשיך בלקוחות שנתנו בנו את אמונם. אחרי הכל אנחנו מתעסקים בנושא רגיש מאוד, עבודה של אנשים. זה החלום שלהם, הפרנסה שלהם – המקום הכי חשוב להם. ואסור להקל בזה ראש. אנו מחויבים אישית להעניק ללקוחותינו את העובד המתאים ביותר. ולכן בשום מקרה לא נתפשר על איכות, מקצוענות ועל מעטפת השירותים בכל התחומים הקשורים לגיוס והשמה. עם התפיסה הזאת בנינו סולם ערכים שמלווה אותנו מיום הקמת החברה והוא זה שעזר לנו להתברג בשוק לא קל, שנה אחרי שנה עד שהפכנו להיות חברת השמה ה-5 בגודלה בצפון. חשוב לנו לפתח את היכולת לקרוא ולהבין את הצרכים של הדור הצעיר – זו הדרך היחידה שבה נוכל להעניק להם את המענה המדויק ביותר!

 

מחפש עבודה?

כל מועמד/ת מקבל מאיתנו ראיון עבודה אישי הכולל ייעוץ תעסוקתי, בניית קורות חיים מקצועיים, מתן הסבר מקיף אודות דרישות המשרה, הפנייה וליווי אישי עד להטמעת העובד/ת במקום החדש.

באמצעות פלטפורמה זו, אנו כחברה חיצונית מקצרים את תהליך הגיוס שלך, וחוסכים לך הרבה זמן.
חברת מאיה ג'וב פועלת בשיתוף פעולה עם מאות חברות וארגונים בכל הארץ כך שיש לנו מגוון רחב של משרות ותחומי פעילותנו מתרחבים בכל יום מהצורך ההולך וגובר בגיוס חכם עבורך.

מחפש עובדים?

חברת ההשמה מאיה ג'וב מסייעת למאות חברות ומעסיקים עם מאגר של אלפי מועמדים בפוטנציאל מיידי לעבודה באמצעות שירות מהיר ומקצועי.

התהליך פשוט וקל – החברה המגייסת פונה לחברת ההשמה מאיה ג'וב ולאחר חתימת חוזה התקשרות גמיש חברת מאיה ג'וב מבצעת הזמנת מועמד מסודרת. מיד לאחר מכן, חברת מאיה ג'וב דואגת למיון מועמדיה לפי דרישות הלקוח וכן להתקיימות מפגש בין העובד/ת הפוטנציאלי/ת תוך ליווי המועמד/ת ועד לקליטת העובד/ת במקום הצבתו החדש.


אנו מזמינים אותך להצטרף עכשיו למאות מעסיקים מרוצים בישראל.
אצלנו השירות אינו סתם מילה, כמקצוענים בתחום אנו רוצים לתת לך את השירות הטוב ביותר.
דברו איתנו!

צוות עובדי מאיה ג׳וב עומד תמיד לשירותכם:

יוליה

רכזת גיוס והשמה

אפי

רכז שיווק במדיה

מרינה

מנהלת גיוס בכירים

ניקול

רכזת הזמנות ותיקי לקוחות

מאיה

מנהלת שיווק לקוחות

קורל

רכזת גיוס והשמה

מריאנה

רכזת גיוס והשמה

יאנה

רכזת שיווק במדיה

אסיה

רכזת גיוס והשמה

ויקה

רכזת שיווק במדיה

קיינר

מנהל אתר ומולטימדיה