חברת השמה בחיפה, משרות חמות בחיפה, עבודה חדשה בחיפה, ראיון עבודה בחיפה, כוח אדם, גיוס עובדים, חברת השמה בצפון, תעסוקה, מפעלים, עבודה

איך עונים על השאלה ״ספר לי על עצמך״ בראיון עבודה – כמו מקצוענים!

״ובכן, ספר לי על עצמך״

מה שנראית כמו שאלה פשוטה באמת יכול לגרום לך להזיע, במיוחד בראיון. 😅 מה בדיוק, אתה צריך לשתף – לא רק כדי לבנות יחסי קרבה, אבל כדי להראות שאתה המועמד המושלם עבור העבודה.

“איך לענות על השאלה תספר לי על עצמך“?
אז, השאלה הראשונה שאתה כנראה הולך לקבל בראיון היא, “ספר לי על עצמך.” עכשיו, זה לא הזמן לדקלם את כל סיפור החיים שלך או אפילו לספר על כל אבני הדרך בקורות החיים שלך. במקום זאת, זה הסיכוי הראשון שלך והטוב ביותר לשכנע את מנהל הגיוס למה אתה הנכון עבור העבודה.

נוסחה שאני מאוד אוהב להשתמש בה נקראת:  
הווה-עבר-עתיד

הווה
ההווה – קודם אתה מתחיל עם איפה אתה עכשיו
עבר
לאחר מכן, תקפוץ לתוך העבר – קצת על החוויות שהיו לך והכישורים שהרווחת בעבודה הקודמת
עתיד
לבסוף, תסיים עם העתיד, למה אתה באמת מתרגש מהזדמנות זו לי לתת לך דוגמה
כאשר שואלים את השאלה ספר לי על עצמך, ניתן לענות בדרך הבאה“ובכן, אני כרגע מחסנאי ממוחשב בחברה איקס, שם אני מכין הזמנות, מטפל בסחורה וסידור במחסן, עבודה מול ספקיםומביא את הביצועים הטובים ביותר. לפני כן, עבדת בחברה איקס שבה הייתי אחראי על שלושה מחסני מזון. מאוד נהנתי בעבודות הקודמות אך אני אשמח לקבל את ההזדמנות להתקבל לעבודה בה אוכל גם להשתמש ברישיון שלי במלגזה, ולכן אני כל כך מתרגש מהאפשרות הזאת.

זכור לאורך כל תשובתך להתמקד בחוויות ובמיומנויות שיהיו רלוונטיות ביותר עבור מנהל הגיוס. ובסופו של דבר, אל תפחד להירגע קצת, לספר סיפורים ואנקדוטות – למנהל הגיוס כבר יש את קורות החיים שלך, אז הוא רוצה גם לדעת קצת🤭👂 יותר עלייך.

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

4 תגובות

  1. Thank you for your opinion! I\’m glad that you found this article interesting, and I hope to continue this topic in further publications.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יצירת קשר

מאיה ג׳וב סניף חיפה

 דבר עכשיו עם מומחה גיוס שיעזור לך לשדרג את הקו׳׳ח וילווה אותך בכל תהליך חיפוש העבודה. מלא את הטופס הבא בצירוף קו"ח שלך.