אבטלה,חברת השמה בחיפה, משרות חמות בחיפה, עבודה חדשה בחיפה, ראיון עבודה בחיפה, כוח אדם, גיוס עובדים, חברת השמה בצפון, תעסוקה, מפעלים, עבודה

קבלו טיפים לתקופת האבטלה!

פוטרתם? סביר להניח שאתם מרגישים שתקופת האבטלה תימשך לנצח אך אני הייתי במקום שלכם פעם אחת בחיים, וחייבת להודות שזה לא כמו שנדמה לך התקופה קצרה ועוברת מהר מאוד לכן חשוב שתשתמשו בזמן בתבונה אני שיניתי כיווןבקריירה, אחרי הרבה שנים בתחום אחד החלטתי להצטרף לקבוצת רימקס, עברתי קורס ואף ביצעתי עסקאות חכמות. והכי חשוב הכרתי אנשים מדהימים ומימשתי את אהבתי לתחום הנדל״ן. בתום התקופה חזרתי לעבוד במקצוע שלי עם יותר ידע וניסיון, חברים ונכסים.

שלושה טיפים אשר יכולים לסייע לך בתקופת זו:
לשנות כיוון
אתה מחזיק בקריירה ארוכת שנים אבל עמוק בלב אתה מרגיש שאתה רוצה לנסות את מזלך להרוויח ממה שאתה באמת אוהב, לך על קורס כדי לתת לעצמך הזדמנות לעבוד במשרה זמניתבבוקר על מנת לשלב את הקורס בערב, כמובן שהכי מומלץ ללמוד את המקצוע במוסד מדיני אך אם אין לך יכולת קורס בהחלט יכול לבוא בחשבון.

סיכוי גבוה יותר למצוא עבודה 🎯

חשוב לנצל את הזמן הפנוי ולהשתמש הרבה הקו 11 (הרגליים) כדי לחפש עבודה, אני ממליצה לא להתפשר, תשאיר טופס קורותחיים במקומות רבים כדי לקבל כמה אופציות ואז להחליט מה הכי מתאים לך. זו הזדמנות לשים קץ לעבודות מזדמנות וכן למצואמקום עבודה במקצוע שלך! כך שתוכל להרוויח יותר.  

קורות זה החיים📝
בין אם אתה רוצה להיות רופא או חשמלאי, אתה צריך לרשום את קורות החיים שלך ברמה גבוהה ומקצועית אני מאוד ממליצה שהקורות חיים יתאימו לתחום בו אתה רוצה למצוא את העבודה הבאה שלך. בדגש על אסתטיקה, טופסמודפס, בתוך ניילון ודיוק בתאריכים.

אנו מזמינים אותך להגיע למשרדי חברת מאיה ג׳וב בסניף הקרוב לביתך, כך בעלי מקצוע יסייעו בכתיבת קורות החיים שלך❤️

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יצירת קשר

מאיה ג׳וב סניף חיפה

 דבר עכשיו עם מומחה גיוס שיעזור לך לשדרג את הקו׳׳ח וילווה אותך בכל תהליך חיפוש העבודה. מלא את הטופס הבא בצירוף קו"ח שלך.