למה דווקא אותנו? 

חברת MAYA JOB מציעה סל שירותים רחב שיאפשר לך להתפנות לעניינים הבוערים של העסק. כל פתרונות הגיוס לעסקים קטנים כגדולים ובכל רמות התקציב: פתרון אנושי מהיר לפרויקטים מורכבים, שירותי מיון וסינון מועמדים לפי דרישות הלקוח, ראיונות טלפוניים ופרונטליים ועד שירותי השמה ממוקדים לתפקידי מפתח ומיקור חוץ. הנה רק כמה מגורמים שיוצרים עבורנו בידול וממצבים אותנו גבוה יותר מכל חברת גיוס אחרת.  
מחפש עובדים? להשארת הודעה לחץ כאן

שירותי מיון

כדי שגיוס יהיה מוצלח ויאריך ימים, יש צורך בעין מקצועית ומיומנת שאותה רכשנו בשני העשורים האחרונים. שירותי המיון יסייעו לכם להתמקד ולהשקיע את הזמן בבדיקת המועמדים המתאימים בלבד.

100% התאמת עובד

שימוש בסוכנות גיוס מאיה ג׳וב מגדיל את יכולתך להפגש עם מועמדים באיכות גבוהה. יש לנו גישה למאגר כישרונות גדול של מועמדים שנבדקו ורואיינו בקפידה. המשמעות היא שאתה נפגש רק עם מועמדים שעברו סינון מעמיק ונמצאו מתאימים.
אנחנו נעזור לך לגייס עובדים מתאימים בהתאם לדרישותיך. 
אסור לך להתפשר על עובדי קבלן זמניים שמגיעים לעבודה בלי שום מוטיבציה. חברת מאיה ג׳וב תמצא עבורך אנשים לשנים, כאלה שיעניקו לעסק שלך צבע ייחודי ויצעידו אותו קדימה.

שירות VIP

בנינו פלטפורמה טכנולוגית שעוזרת למאות עסקים, חברות וארגונים למצוא עובדים מהר מתמיד. אנחנו עוסקים במועמדים על בסיס יומיומי ומומחים בזיהוי המועמד הפוטנציאלי לארגונך במהלך הראיונות שאנחנו מקיימים במשרדנו. אנו מבינים הן את צרכי המועמד שלנו והן את הדרישות שלך בכדי להתאים התאמה מקסימלית. חברת מאיה ג'וב בעלת ידע רב וניסיון עשיר הודות לאלפי הראיונות שהמראיינות שלנו מעבירות מדי יום! במהלך הראיון המועמד מקבל הסבר מקיף על ארגונך ודרישותיך לתפקיד הרצוי, הכנת קו"ח, ייעוץ תעסוקתי והסעת המועמד לראיון בארגונך ואנחנו מלווים את המועמד/ת באופן אישי לכל אורך התהליך.

הזמן שלך חשוב לנו! לכן נציגות הגיוס שלנו ישמחו לעשות את הסינון שיסייע לכם לאתר את העובד/ת המתאים/ה ביותר לתפקיד. וזאת ע׳׳י זימון מועמדים פוטנציאליים ממאגר המועמדים הגדול בישראל אותו פיתחנו בשנים האחרונות, אנחנו מקיימים מדי יום עשרות ראיונות תוך סינון קפדני ובחירת המועמדים המתאימים ביותר בשבילך אשר יחסוך לך הרבה זמן.

בעלי עסקים? 
רוצים גם:

✓ מועמדים איכותיים בהתראה קצרה
✓  נציגות גיוס מקצועיות
✓  שירות אישי ברמה אחרת! 
✓  שקט נפשי  

קח דוגמה לשירות ב2021

"בוקר טוב, מעסיק יקר!
מדברת אורית ממאיה ג'וב, מה שלומך?
התקשרתי רק לעדכן אותך שמצאתי עבורך מספר עובדים מתאימים והם זמינים להגיע מחר בבוקר לראיון עבודה, הסברתי להם על החברה וכל הדרישות, הם מאוד רוצים להתחיל כבר מחר.
יום נעים.

עוד לפני שתספיק למצמץ 

חברת השמה בחיפה, משרות חמות בחיפה, עבודה חדשה בחיפה, ראיון עבודה בחיפה, כוח אדם, גיוס עובדים, חברת השמה בצפון, תעסוקה, מפעלים, עבודה

העובד החדש שלך כבר יהיה מוכן עם נעלי עבודה, בגדי עבודה וכל מה שהוא צריך! 
רוצה גם לקבל SMS כזה על הבוקר? דבר איתנו!

בין אם אתה צריך בדחיפות מחליף לעובד שעזב באופן פתאומי, מעכשיו לעכשיו, או אפילו לצורך עסק חדש – נציגנו יציעו לך פתרונות אנושיים מהירים, שיסייעו לך להשיג את העובד הכי מתאים, בזמן הכי מהיר שאפשר! תן לנו לעזור לך עם סודות הגיוס שלנו.

אנחנו אוהבים אתגרים ובעיות מורכבות!

גם לתפקידים עם דרישות מיוחדות אנחנו יודעים לגייס במהירות וביעילות, אם נעזרים בפתרונות הייחודיים שפיתחו לאורך השנים. פתרונות אלו יקדמו אותך למועמד/ת המתאים/ה ביותר עבור העסק שלך. אנחנו מעניקים ערך כמו שאף אחד אחר לא יכול ומתמחים בגיוס פרופילים מורכבים וייחודיים לכל תפקיד בשוק העבודה בישראל. 

בין אם אתם נדרשים לגייס עובדים חדשים, מתמודדים מול נשירת עובדים לאור תקופת הקורונה, ובין אם אתם מעוניינים להגדיר תפקיד אסטרטגי חדש בחברה, אנחנו יכולים לסייע ולהוביל אתכם להצלחה ומציאת פתרון אנושי אידיאלי עבורכם ע"י גיוס מחוץ לקופסה וניסיון של שנים.

גם אם יש לכם אתגר ממש מיוחד, כזה שלא נתקלנו בו בעבר, אנחנו נשמח ביחד אתכם לאתר את הפתרון המתאים כי אנחנו מומחי גיוס ויש לנו מאגר נתונים גדול וקשרי עבודה הדוקים עם אנשי מפתח בכל רשת התעסוקה בישראל. מערכות היחסים שבנינו עם השנים עושות את ההבדל כאשר אתם צריכים תשובה כאן ועכשיו. 

אנחנו חושבים בצורה שונה!


יש לנו הבנה ותפיסה עסקית רחבה. אנחנו יודעים להסתכל על התמונה המלאה, לבחון את הפתרון שלנו במונחים של עשרה צעדים קדימה ולהבין את ההשלכות והמשמעויות של ההחלטות על המחלקות השונות בחברה שלך. טרם חתימה על הסכם והתחלה עבודה בשיתוף פעולה אנו מגיעים למפעל / החברה וחוקרים לעומק את כלל הגורמים הדורשים התייחסות מעמיקה, טרם מאיישים מועמד/ת חדש/ה, או בכל הגדרה של תפקיד חדש, אנו מבטיחים שמכלול התהליכים מתמזגים ופועלים באופן מלא עם מחלקות נוספות בחברה, כדוגמת מחלקות השירות, התפעול, הכספים וההפצה.

 

לא כל המועמדים הטובים ביותר מחפשים באופן פעיל עבודה חדשה, חברת מאיה ג׳וב מכנה את אותם מועמדים ״כישרון פסיבי״. עם זאת, קיימת אפשרות חזקה שהמגייסים שלנו יודעים מי הם האנשים האלה, איך להגיע אליהם, וחשוב מכך, לדעת לתמרץ אותם לעשות צעד – יתרון נוסף לעבודה עם סוכנות מאיה ג׳וב.

חברת השמה בחיפה, משרות חמות בחיפה, עבודה חדשה בחיפה, ראיון עבודה בחיפה, כוח אדם, גיוס עובדים, חברת השמה בצפון, תעסוקה, מפעלים, עבודה

באמצעות שיחותינו עם לקוחות ומועמדים כאחד, נציגנו צברו ידע רב אודות המגזר בו הם עובדים. המשמעות היא שלעתים קרובות אנו מסוגלים לספק לך תובנות וייעוץ יקר ערך. למעשה, זהו חלק מכריע מתפקידנו. כשאתה משתמש בסוכנות גיוס מאיה ג׳וב אתה מקבל גישה לידע שלנו בשיעורי השכר, ייעוץ בדיני עבודה, ציפיות הקריירה, מורכבות שכירת עובדים ואפילו מגמות שוק שאולי לא ידעת עליהן.

התאמת העובד לDNA של החברה

לא צריך לשכנע אותך שאתה צריך עובד מתאים… ובוודאי גם לא צריך להסביר לך למה עסק צריך עובדים מתאימים.

יש לנו מיומנות בפאזל אנושי ואנחנו נעזור לך למצוא את העובדים המתאימים ביותר ל- DNA של הארגון שלך.
תהנה מראש שקט ועבודה מדויקת!
עכשיו רק נשאר להציג לך את השיטה והדרך שלנו למציאת העובד המושלם ברמה הגבוהה ביותר ששישתלב בDNA הייחודי של העסק שלך ולא יפסיק לייצר לך הכנסות.

לצורך כך אנו מזמינים אותך ממש עכשיו להצטרף למאות מעסיקים מרוצים שנהנים מהשירות של חברת מאיה ג׳וב מדי יום. כל שעליך לעשות הוא לחייג אלינו ואנו כבר נדאג לך ולעסק שלך בכל הנוגע לגיוס מהיר ומקצועי.
אנחנו מאמינים שלכל חברה יש ״טביעת אצבע״ ייחודית רק לה וזו בדיוק הסיבה שהגישה שלנו היא לבצע התאמה מלאה. 

אנחנו לא ״מעתיקים״ תהליכים בין ארגונים ומקפידים ללמוד היטב את הארגון, האתגרים, המטרות והאסטרטגיה העסקית בטרם אנו מספקים את המועמדים המתאימים. ארגונים שעובדים עמנו משיגים תוצאות גבוהות מפני שהם לא נדרשים לנסות ולהבין כיצד הפתרונות שלנו יכולים להתאים לתעשייה ולעסק שלהם. הם יודעים בדיוק כיצד, מה ואיך עליהם לפעול.     

ככל שהחברה שלך צומחת ומשתנה, יתכן שצוות הגיוס של הבית שלך יצטרך לערוך ראיונות מורכבים לתפקידים שהם לא בהכרח מכירים. בחברת מאיה ג׳וב מועסקים נציגים המתמחים בגיוס למגוון תחומים גדול מאוד!
משמעות הדבר היא שלעתים קרובות יש לנו ידע רחב על התפקידים הטכניים והכישורים הדרושים לכל תפקיד ותפקיד ולכן יש לנו יתרון כי אנחנו גם יכולים לאתר מיומנויות שאחרים עשויים לפספס.   

חדשנות

אנחנו דואגים להתעדכן על בסיס יומי בכל הקשור לעולם הגיוס. למומחים שלנו יש גישה למאגרי מידע חדשניים המאפשרים להם נגישות למידע העדכני ביותר שיש לתחום הגיוס להציע.

המאגר האנושי שפיתחנו לאורך השנים כולל מעל ל-50,000 מועמדים לכל תחום, אנחנו משתתפים בכנסים מקצועיים ובכל שנה אנו יוצרים קשרים חדשים עם מומחי הגיוס המובילים בישראל בכדי להביא אליכם את המועמדים והשירות הטובים ביותר שיעזרו לכם להשיג ולמכור הרבה יותר.

המוטו שלנו הוא להוסיף ערך אנושי איכותי ולסייע לארגונים ליצור קיצור לוח זמנים תוך התמקדות בליבת עיסוקם. אנחנו מחויבים ללקוחות שלנו והצלחה שלכם – היא הצלחה שלנו!

תמיכה מקצועית 24/7

היתרון הגדול ביותר בעבודה עם סוכנות גיוס מאיה ג׳וב הוא שזה מה שאנחנו עושים כל יום כבר 20 שנה! ע"י כתיבת מודעות עבודה משכנעות אנו ממקסמים את מספר האנשים המגישים מועמדות. יום יום אנו עובדים מסביב לשעון על מנת לספק את צרכי הגיוס שלך. המטרה העיקרית שלנו היא למצוא לך את הכישרון שאתה צריך.

אנו לא פועלים בשעות המקובלות. אצלנו יום העבודה לא מסתיים בשעה חמש. אנחנו זמינים ללקוחות שלנו בכל עת! 
אנו עונים לכל שאלה, לכל דרג ותפקיד בחברה. כל המידע הרלוונטי זמין לרשות השותפים שלנו בכל עת. הניידים האישיים שלנו ידועים לכולם. 

✓  פרסום אגרסיבי בחשיפה נרחבת ברשתות חברתיות כולל מובייל ופלטפורמות אטרקטיביות במימון ואתרי מפתח בתשלום.
✓  פנייה ממוקדת למועמדים באופן גורף ויסודי, לפי צרכי הגיוס – המתבצעת על ידי יועצת גיוס מקצועית של מאיה ג׳וב באופן מידי לאחר קבלת הזמנת עובד חדשה.
✓  שליפה של קו׳׳ח רלוונטיים מתוך המאגר – המתבצעת על ידי יועצת גיוס מקצועית של מאיה ג׳וב והעברתם אליך בפקס / בדוא"ל / בדרך הנוחה לך.

למידע נוסף התקשר/י עכשיו!

מיקום אסטרטגי בחיפה


שימוש בסוכנות מאיה ג׳וב יקצר את הזמן שלוקח למלא את תפקידך הפתוח. אנו נמצא עבורך מועמדים מהר יותר מכפי שאתה יכול. יש לנו מאגר אנושי עצום במערכת הנתונים שלנו, רשת של חיבורים למינוף, וגישה למערכות חכמות של מיון ואבחון המסייעות לנו לאתר אנשים עם מיומנויות שקשה למצוא. נשלח לך רק את אלה שמתאימים לקריטריונים שלך. כל זה מקצר את זמן ההעסקה! בנוסף לכך, משרד מאיה ג׳וב ממקום בלב העיר חיפה, במקום זה נמצא קהל היעד הרלוונטי ביותר! כך שאנחנו לא מפספסים אף אחד והמועמדים הטובים ביותר עוברים דרכנו!
כתובת: הרצל 63, חיפה קומה 4 , Market Hote
קבלת קהל: ימים א׳-ה׳ 09:00-15:00.

חודש ביטחון

אם המועמד לא מתאים, אנו לא גובים עמלות בגין העבודה שנעשתה. משמעות הדבר היא, שאנו מתמקדים במתן המועמדים הטובים ביותר לתפקידים הפתוחים שלך – אלו המעוניינים באמת בתפקידך. ברשותך 30 ימים לבדוק ולהחליט ללא עלות! יתרון שיעניק לך חסכון גדול בהוצאות לאורך זמן.

מעסיק יקר! לא נמאס לך לאבד הרבה כסף על גיוסים גרועים?

העלות הכוללת של הגיוסים הלא מקצועיים לטווח קצר של חברות כוח אדם, גדולה בהרבה מהעלות של הגיוס האיכותי שלנו.
רוצה לדבר במספרים? נשמח להגיע לפגישת ייעוץ חינם! 
אני רוצה לחסוך כסף! 

✓ מחיר אטרקטיבי לכל כיס
✓  תהליך גיוס מהיר יותר מכל מה שהכרת עד היום!
✓  העובד החדש עובד חברה מהרגע הראשון 

סוכנות הגיוס מאיה ג׳וב פועלת בשיתוף פעולה עם אלפי חברות ומעסיקים בשוק העבודה בישראל!

מעוניינים שנעזור לכם בגיוסים מוצלחים? השאירו פרטים

בימים א’ עד ה’ בין השעות 8:00 עד 17:00.
פנייה לנציג טלפוני – 048271222
או בווטסאפ 052-8736669
Mayajob3@gmail.com     

יצירת קשר לארגונים

יוסי אוחנה
יוסי אוחנה
גל-על חרושת מנועי שריפה
קרא עוד
כשאתה בוחר לעצמך לעבוד עם הטובים ביותר, יש מצב שגם תמצא משהו על השולחן בבוקר שיחמם לך את הלב.. תודה למאיה מגזינר ולחברת כוח אדם מאיה ג'וב הטובה בצפון. תמשיכי לעשות עבודה טובה כמו שאת יודעת. 🤗
אורי נווה
אורי נווה
לשכת התעסוקה חיפה
קרא עוד
שמי אורי נווה ורציתי לציין לשבח את חברת מאיה ג'וב על השירות המצוין והנאמנות לכל מי שפונה ומבקש את עזרתם במציאת עבודה.
מרדכי עציץ
מרדכי עציץ
האחים עציץ בע"מ
קרא עוד
את הדברים היפים ביותר בעולם אי אפשר לראות גם לא למשש. יש להרגיש אותם בלב.הכרות נפלאה של שנים שרות ללא תחרות, בכל רגע נתון! יחס מדהים עוטף. איכות ללא רבב. מקצועיות אדיבות ואמינות!!! לא יכולנו לבקש משהו טוב יותר. 💞
עלי אבו סלאח
עלי אבו סלאח
מייקו ארמי בע''מ
קרא עוד
שרות אדיב ומהיר ביותר. ישנם מספר רב של אנשי צוות, כל אחד מקצועי בתחומו וכולם מוכנים לתת מענה ויחס בכל רגע. תענוג אמתי מהיום הראשון.
שרון דהן
שרון דהן
האחים עציץ בע"מ
קרא עוד
מאיה מדהימה – הצוות שהיא בנתה הינו מדהים, הצוות עושה עבודת קודש, דואג לכלל העובדים. מאיה עוזרת לכל עובד ועובד.. היא מסורה בכל שעה לעובד וללקוח, היא מספר 1 בתחום, ישרה והגונה! מומלצת בחום רב…
יניב שטרית
יניב שטרית
אדרס פלדות בע"מ
קרא עוד
אנחנו עובדים אתכם כבר תקופה ארוכה, הוכחתם לנו מקצועיות, אמינות, יעילות והשמה איכותית שדואגת להתאים את כוח האדם למשרה באופן מושלם! תודה רבה לכם והמשך שיתוף פעולה פורה.
עדי קריניץ
עדי קריניץ
נדל''ן - STEPS
קרא עוד
מאיה ג'וב חברה של מקצוענים, בעלי מקצוע באיכות גבוהה יודעים בדיוק מה הלקוח צריך ואיפה לשבץ אותו, והכי חשוב אנשים טובים !
Борис Сегал
Борис Сегал
Клиники Бориса Сегала
קרא עוד
!Супер фирма! Надежные! Внимательные! Заботливые

איך נשארים מרוכזים בעבודה?

איך נשארים מרוכזים בעבודה? למי מאיתנו אין את ההרגלים הקטנים בשגרה היומית שמבזבזים זמן ומסיחים את הדעת מהעבודה? מרגישים לפעמים שעבדתם יום שלם, אבל לא הספקתם

קרא עוד »
חברת השמה בחיפה, משרות חמות בחיפה, עבודה חדשה בחיפה, ראיון עבודה בחיפה, כוח אדם, גיוס עובדים, חברת השמה בצפון, תעסוקה, מפעלים, עבודה

טיול אחרי צבא

טיול אחרי צבא טיול אחרי צבא הפך להיות מושג מוכר במילון המונחים של כל משתחרר צעיר מצה”ל. רוב הצעירים מעוניינים לגלות עולמות חדשים ולחוות חוויות

קרא עוד »
חברת השמה בחיפה, משרות חמות בחיפה, עבודה חדשה בחיפה, ראיון עבודה בחיפה, כוח אדם, גיוס עובדים, חברת השמה בצפון, תעסוקה, מפעלים, עבודה

עבודה מועדפת במפעלים

עבודה מועדפת במפעלים זה עתה, השתחררת מהשירות הצבאי שלך. יחד עם טופס הטיולים והחזרת הציוד לבקו”ם, אתה מחפש מסגרת. הטיול בחו”ל יכול לחכות קצת, כרגע

קרא עוד »